Yaz Bitmeden Gelsin Bikini Şovları

'Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri'nde 'en başarılı kadın oyuncu' ödülüne layık görülen Ayça Varlıer, Bodrum'da bikinisiyle objektiflere yakalandı.

Yaz Bitmeden Gelsin Bikini Şovları
Yaz Bitmeden Gelsin Bikini Şovları Nilay Işık
Bu içerik 3218 kez okundu.

'Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri'nde 2016 senesinin 'En Başarılı Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görülen ünlü aktris Ayça Varlıer, Bodrum'da bikinisiyle objektiflere yakalandı.

'Fosforlu Müzikali' ile yaz turnesine kaldığı yerden devam eden Varlıer, Bodrum Kalesi'nde sahneleyecekleri oyunun öncesinde deniz keyfi yaparken görüntülendi.

Müzikalde birlikte rol aldığı ekip arkadaşlarıyla birlikte eğlenen ünlü oyuncu, tekneden denize balıklama atlayışıyla büyük alkış topladı.

Bodrum'u çok sevdiğini belirten Varlıer; Bodrum'un, çocukken yaz tatillerini geçirdiği, birçok anıya sahip olduğu ve denizini hiçbir yerle kıyaslayamayacağı bir yer olduğunu ifade etti.

ayça varlıer boyu ayça varlıer filmleri ayça varlıer ayça varlıer kim ayça varlıer bodrum ayça varlıer bikini sadri alışık tiyatro ve sinema ödülleri ayça varlıer fosforlu müzikali fosforlu müzikali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500