Yeliz Yeşilmen Pes Dedirtti

Sosyal medya hesabını sık sık kullanan isimler arasında yer alan Yeliz Yeşilmen, reklamın iyisi kötü olmaz dercesine paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak eşi ve çocuklarıyla katıldıkları düğünde 7,5 yaşındaki çocuğuna yaptırdığı yetişkin makyajıyla gündeme gelen şarkıcı kayınvalidesine nispet yaparcasına dans etmesi tepki çekti.

Yeliz Yeşilmen Pes Dedirtti
Yeliz Yeşilmen Pes Dedirtti Meltem Yuksel
Bu içerik 1764 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programıyla adını duyuran Yeliz Yeşilmen, hiçbir projede yer alamadığı için adını duyurabilmek ve tekrar gündeme gelebilmek için sosyal medya hesabından yaptığı skandal paylaşımlarıyla konuşulur oldu.

Geçtiğimiz gün düğüne giderken 7,5 yaşındaki kızına yaptığı makyaj ile eleştirilen şarkıcı, bu sefer de kayınvalidesinin önünde nispet yaparcasına dans ederek kullanarak gündeme geldi.  

Paylaştığı bu videoya “Eşim Ali’nin cep telefonundan kayınvalidem Meloş’a yaptığım göbek şov” şeklinde yazan Yeliz Yeşilmen’in takipçileri ise 40 yaşındaki şarkıcının bu paylaşımını Türk örf ve adetlerine uygun bulmadığı için eleştiri yağmuruna tuttu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mekanı Kapatıp Arka Kapıdan Kaçtılar

 

Yeliz Yeşilmen Düğün Instagram Sosyal Medya Çarkıfelek Mehmet Ali Erbil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500