Yeni First Lady Göz Kamaştırdı

ABD'de Obama'nın görevini seçilmiş başkan Donald Trump'a devredeceği törende eski ve yeni First Lady'lerin kıyafetleri dikkat çekti. Melania Trump, Ralph Lauren imzalı mavi bir elbisesiyle göz kamaştırdı.

Yeni First Lady Göz Kamaştırdı
Yeni First Lady Göz Kamaştırdı Tuğçe Tekin
Bu içerik 951 kez okundu.

 

ABD'de Obama'nın görevini seçilmiş başkan Donal Trump'a devredeceği törende eski ve yeni First Lady'lerin kıyafetleri dikkat çekti. Melania Trump, Ralph Lauren imzalı mavi bir elbisesiyle göz kamaştırdı.

ABD ve dünya için tarihi gün başladı. ABD'nin 45. Başkanı olarak seçilen Donald Trump, dün başkent Washington'da yemin etti. Tüm gözler, 200 milyon dolarlık tören için Washington'a çevrildi.

RALPH LAUREN İMZALI BİR ELBİSE TERCİH ETTİ

Trump'ın yemin töreni kilisede gerçekleştirilen ayinle başladı, yeni Başkan ve eşi Beyaz Saray'da Obama ailesi tarafından karşılandı.

Törende ABD'nin yeni First Lady'si Melania Trump kıyafetiyle dikkat çekti. ABD ve Avrupa'da tanınan modacılarının Trump'a tepki olarak giydirmeyi reddettikleri Melania Trump, kendisini giydirmekten gurur duyacağını söyleyen Ralph Lauren imzalı bir elbiseyle göz kamaştırdı.

Michelle Obama'nın giydiklerini her zaman beğenen Amerikalılar, Obama'nın bu sefer gölgede kaldığı yorumlarında bulundu.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ceylan'ı Aslında Nereden Hatırlıyoruz?

Melania Trump first lady Michelle Obama Ralph Lauren Donald Trump yemin töreni magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500