Yeni Kankası 52 Yaşında

Bir süredir kalmakta olduğu Londra'dan dizi çekimleri nedeniyle dönen ünlü oyuncu Zerrin Tekindor, rol arkadaşı Neslihan Atagül'ün kadrajından çıkan bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Yeni Kankası 52 Yaşında
Yeni Kankası 52 Yaşında Nilay Işık
Bu içerik 3320 kez okundu.

Oğlu Hira Tekindor ve sevgilisi Haluk Bilginer'le birlikte bir süre Londra'da kalan Zerrin Tekindor, dizi çekimlerinde birlikte yer aldığı Neslihan Atagül'ün kadrajından çıkan bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Verdiği pozlar ve çektirdiği fotoğraflarla sosyal medya üzerinde büyük beğeni toplayan Tekindor, efsane fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi.

Birlikte rol aldıkları 'Kara Sevda' dizisinin Yeniköy'de gerçekleşen çekimlerinde Neslihan Atagül'e fotoğraf çektiren ünlü oyuncu, bu siyah beyaz fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Verdiği pozla ve asil duruşuyla övgülere boğulan Zerrin Tekindor'un yanı sıra fotoğrafçılıktaki maharetini sergileyen Neslihan Atagül de takipçiler tarafından takdir edildi.

zerrin tekindor zerrin tekindor haluk bilginer neslihan atagül zerrin tekindor kara sevda burak özçivit kara sevda neslihan atagül kara sevda zerrin tekindor neslihan atagül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500