Yeni Moda Mide Botoksu

Kilolarından şikayetçi olan ünlü sanatçı Safiye Soyman, ameliyat olmaktan korktuğu için mide botoksu yaparak 20 günde 4 kilo verdi.

Yeni Moda Mide Botoksu
Yeni Moda Mide Botoksu Meltem Yuksel
Bu içerik 993 kez okundu.

Usta sanatçı Safiye Soyman mide botoksu yaparak 20 günde 4 kilo verdi. 2. Sayfa programına açıklama yapan şarkıcı, hedefinin 55 kilo olduğunu söyledi.

Kilo verme sürecini anlatan Soyman; "Ameliyat olmaktan korktum. Bunun yerine midemin iştah merkezine yüzüme yapıldığı gibi botoks uygulandı. Mide botoksu... Yeme isteğim kesildi. Yiyorsun ama yediklerinin 4'te birini. 67 kiloydum, 63'e düştüm.

Ortalama 20 günde 4 kilo verdim. Hedefim 55 kilo olmak. Hemen sonrasında da karın germe estetiği yaptıracağım’ dedi. Safiye Soyman kedisini bu operasyona en yakın dostu Seda Sayan’ın yönlendirdiğini söyledi.

Mide Botoksu Nedir?

“Botoks kasların kasılmasını engelleyerek kaslarda 4-6 ay arası süren hareketsizlik ya da bilinçli oluşturulan yapay bir felç meydana getirir. Alerji veya başka yan etki oluşturma riski çok az olduğundan çok güvenli bir ilaçtır. Yıllardır tıpta güvenle ve başarıyla kullanılan botoksun ameliyatsız Obezite tedavisi için kullanılması yeni bir uygulamadır.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fatma Girik Hastaneye Kaldırıldı

 

Safiye Soyman Mide Botoksu Mide Botoksu Nedir? Faik Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500