Yeni Şarkısıyla Yürekleri Tutuşturdu

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi besteci ve yorumcularından biri olan Hüsnü Arkan, usta müzisyen Erkan Oğur'la birlikte yeni bir şarkıya imza attı.

Yeni Şarkısıyla Yürekleri Tutuşturdu
Yeni Şarkısıyla Yürekleri Tutuşturdu Nilay Işık
Bu içerik 1680 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Türk halk müziğinin usta isimlerinden Erkan Oğur, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi besteci ve yorumcularından biri olan Hüsnü Arkan'la birlikte yeni bir şarkıya imza attı.

Facebook sayfası üzerinden yeni şarkılarını ilan eden Arkan, bu müjdeli haberle sevenlerini bir hayli sevindirdi. Geçtiğimiz sene hayatını kaybeden Tahir Elçi başta olmak üzere güzellikleri korumak uğruna hayatından olan tüm tükenmiş nefeslere ithafen Oğur ile bir şarkı yaptıklarını ilan eden ünlü müzisyen, şarkılarının isminin 'Tutuşsun' olduğunu açıkladı.

Ada Müzik etiketiyle yayımlanan ve sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran bu tekli şarkının, dijital müzik platformlarından dinlenebileceği öğrenildi.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

'Evet' Diyen Ünlüler
 
Hüsnü Arkan Hüsnü Arkan Yeni Şarkı Hüsnü Arkan Birsen Tezer Hüsnü Arkan Şarkıları Hüsnü Arkan Konser Hüsnü Arkan Erkan Oğur Hüsnü Arkan Tutuşsun Tahir Elçi Tutuşsun Erkan Oğur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500