Yeni Sevgilisini Gizlemekten Vazgeçti

Arkadaşları ile birlikte özel bir davete katılan Didem Soydan, sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyle birlikte görüntülendi.

Yeni Sevgilisini Gizlemekten Vazgeçti
Yeni Sevgilisini Gizlemekten Vazgeçti Nilay Işık
Bu içerik 1966 kez okundu.

Arkadaşları ile birlikte gittiği Karaköy'de gerçekleştirilen özel bir davete katılım gösteren Didem Soydan, sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyle birlikte görüntülendi.

Mekan çıkışında kendisine uzatılan mikrofonlara konuşan Soydan, çok mutlu ve keyifli olduğunu belirterek sadece arkadaşlarının katıldığı özel bir geceyi sonlandırdıklarını söyledi.

Amaçlarının yeni yılı güzel bir şekilde karşılamak olduğunu ifade eden dünyaca ünlü model, soğuk havaya rağmen tercih ettiği incecik kıyafeti ile bir hayli üşüdü.

Yeni bir ilişkiye başladığı fakat birlikteliğini gözlerden uzak yaşamaya çalıştığı öne sürülen Didem Soydan, yeni sevgilisi olduğu iddia edilen kişiyle aynı takside objektiflere yakalandı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Üzüntüsünden Konserlerini İptal Etti

 

didem soydan didem soydan kim didem soydan yaşı didem soydan kaç yaşında didem soydan sevgilisi didem soydan instagram didem soydan boyu didem soydan makyaj didem soydan makyajsız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500