Yeni Türkiye'ye İnancı Tammış

Ünlü bir dergiye röportaj veren Hülya Avşar, birbirinden samimi itiraflarda bulundu.

Yeni Türkiye'ye İnancı Tammış
Yeni Türkiye'ye İnancı Tammış Nilay Işık
Bu içerik 1500 kez okundu.

Ünlü bir dergiye röportaj veren ve fotoğraflar çektiren Hülya Avşar, oldukça ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Özel hayatına dair sorulan soruları da cevaplayan Avşar, o eski mahalle hayatını çok güzel yaşayan çocuklardan biri olduğunu ve erkek gibi büyüdüğünü açıkladı.

Biraz kavgacı bir tip olduğunu ve mahallenin bütün erkek çocuklarını dövebilen tek kız çocuğu olduğunu belirten ünlü oyuncu, bunun dışında sevgi ile büyüdüğünü ve gerçek bir aile terbiyesi aldığını belirtti.

Çocuklukta yaşadığı doyumun, sevginin, şefkatin ve gerçekten sokağa değerek büyümüş olmanın gücü ile özgüvenini hâlâ üzerinde hissettiğini ifade eden Hülya Avşar, yeni Türkiye ile ilgili asla ümitsiz olmadığını ve herkesin birbirine saygı duyduğu bir ortamın oluşması gerektiğine bütün insanların inanmış olduğunu gördüğünü söyledi.

Çok tehlikeli bir dönemden geçildiğini fakat buna rağmen umutlu olduğunu belirten ünlü oyuncu, insanların demokrasinin ne kadar önemli olduğunu anladıklarını, inatlaşmaktan vazgeçtiklerini ve daha mantıklı adımlar atabilecek bir topluluk haline gelindiğini açıkladı.

hülya avşar hülya avşar instagram hülya avşar kaya çilingiroğlu kaya çilingiroğlu nereli hülya avşar instagram hülya avşar kızı hülya avşar çocukluğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500