Yeni Yaş Dileğinde Murat Yoktu

Geride bıraktığımız gün 33'üncü yaşına giren Aslı Enver'in doğum günü dileğinin iş odaklı olduğu ve geride bıraktığımız haftalarda ayrıldığı Murat Boz yüzünden aşk ilişkilerini askıya aldığı konuşuldu.

Yeni Yaş Dileğinde Murat Yoktu
Yeni Yaş Dileğinde Murat Yoktu Ecem Şenol
Bu içerik 1561 kez okundu.

Evlilik yolunda ilerlediği Murat Boz'dan geride bıraktığımız haftalarda ayrılan ve üzerine bir de ihanet haberleriyle muhatap olan Aslı Enver doğum gününde pastasını üflerken tüm bu yaşananları geride bırakmış bir görüntü verdi.

Aslı Enver'İn doğum gününde çekilmiş karesini sosyal medya hesabından paylaşan iki ise Enver'in oyuncu arkadaşı Dolunay Soysert oldu. Aslı Enver kendi hesabından bu günle ilgili sette yapılan bir kutlamayı paylaşırken, Murat Boz'un eski sevgilisine yorumda bulunmaması dikkat çekti.

Dolunay Soysert'in yaptığı bu paylaşımın altına gelen yorumları ortak noktası Enver'in yeni yaş dileğinin aşkla değil, işle ilgili olduğu yönünde olurken, magazin kulislerinde Aslı Enver'in uzunca bir süre işlerine yoğunlaşacağı ve aşk konularına mesafeli yaklaşacağı yönünde dedikodular yayılmaya başladı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Survivor'da Görülmemiş Hediye

Aslı Enver Murat Boz Dolunay Soysert Instagram Sosyal Medya Paylaşım Doğum Günü Dilek İstek Pasta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500