Yeni Yılın Aşk Bombası

Acun Ilıcalı ile Itır Esen'in aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü. İkilinin kalabalık arkadaş grubu ile Dubai'de çekilen fotoğrafı ise olay yarattı. Itır Esen ile Şeyma Subaşı'nın benzerliği dikkat çekerken sosyal medya bu haberle çalkalandı.

Yeni Yılın Aşk Bombası
Yeni Yılın Aşk Bombası Meltem Yuksel
Bu içerik 890 kez okundu.

Acun Ilıcalı ile Miss Turkey 2017 yarışmasında Türkiye Güzeli seçilen ancak 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweet yüzünden tacı elinden alınan Itır Esen'in birlikte oldukları iddia edildi.

İkilinin Bağdat Caddesi'nde bir restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri son olarak da Dubai'de kısa bir tatil yaptıkları iddia edilirken, Esen’in boşandığı eski eşi Şeyma Subaşı'ya olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Bu haberlerden kısa bir süre sonra Acun Ilıcalı ile Itır Esen birlikte görüldükleri ilk fotoğraf ortaya çıktı. Kalabalık arkadaş grubuyla Dubai'de çekilen fotoğraf bu aşkın ispatı olarak gösterildi. Itır Esen, Miss Turkey 2017 yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmişti. Fakat 15 Temmuz şehitleri hakkında attığı bir tweet yüzünden tacı elinden alınmıştı.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yakışıklı Oyuncu Askere Gitti

 

Itır esen Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Dubai
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500