Yenisini Buldu Şeyma'yı Unuttu

'O Ses Türkiye' yarışmasının Yunanistan versiyonundaki jüri üyelerinden biri olan Eleni Tsagkrinou ile aşk yaşadığı iddia edilen Acun Ilıcalı, iddialar karşısında ateş püskürdü.

Yenisini Buldu Şeyma'yı Unuttu
Yenisini Buldu Şeyma'yı Unuttu Nilay Işık
Bu içerik 3264 kez okundu.

'O Ses Türkiye' yarışmasının Yunanistan uyarlamasındaki jüri üyelerinden biri olan Eleni Tsagkrinou ile birlikte olduğu iddia edilen medya patronu Acun Ilıcalı, iddiaları sert bir dille yalanladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin açıklamada bulunan Ilıcalı, hakkında ortaya atılan bu iddiaların ekip arkadaşlarını ve sevdiklerini üzmesine izin vermeyeceğini söyledi.

Yunanistan'daki 'O Ses Türkiye' ekibini Çeşme'de misafir ettiklerini belirten ünlü sunucu, aşk yaşadığı iddia edilen Eleni Tsagkrinou'nun erkek arkadaşı olan Vasilis Koumentakos ile bu ekibe katıldığını vurguladı.

Sosyal medyanın ürettiği yalanlardan uzak durmaya çalıştığını ifade eden Acun Ilıcalı, bu tür yalanları üreten insanları normalde muhatap almadığını fakat bu defa ruhu kirli insanların çirkin dedikodularına fırsat vermeyeceğini söyledi.

acun ılıcalı eleni tsagkrinou acun ılıcalı sevgilisi acun ılıcalı eleni tsagkrinou acun ılıcalı şeyma subaşı acun ılıcalı sevgilisi şeyma şeyma subaşı şeyma subaşı instagram o ses o ses türkiye o ses yunanistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sinan     0000-00-00 Yalnız vasilis gay ve bunun fotoğrafları Yunan basınında yayinlandi ve eleninin müzik grubunun gitaristi olduğu için birlikte fotoğraflarda yer almaktalar.