‘Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’

Başarılı futbolcular Mehmet Topal ve Selçuk Balcı’nın öncülüğünde gerçekleşen, TOÇEV ( Tüvana Okuma İstekli Çocuklar Vakfı )’e destek olmak için düzenlenen gecede şarkıcıdan, sporcuya onlarca ünlü şarkı söyledi.

‘Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’
‘Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’ Dilay Aydın
Bu içerik 12543 kez okundu.

 

‘Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları’ projesi kapsamında, Selçuk Yöntem’in sunumuyla gerçekleşen geceye renkli simalar katıldı. TİM Maslak Show Center’da yapılan etkinliğe, Metin Özülkü orkestrası eşliğinde seslendirilen şarkılar damgasını vurdu.

Birlikte sahne alan Candan Erçetin ve Kerem Tunçeri, ‘Git’ adlı şarkıyı başarılı bir şekilde seslendirdi. Bu düetin ardından Selçuk Yöntem, Nilüfer ve Gökhan Töre’yi ‘Koyu Beşiktaş taraftarları’ sözleriyle sahneye davet etti. İkili birlikte ‘Böyle Ayrılık Olmaz’ isimli parçayı seslendirdikten sonra sahneyi Nükhet Duru ve Medipol Başakşehir’in Teknik Direktörü Abdullah Avcı’ya bıraktı. FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır ve ünlü müzisyen Feridun Düzağaç’ın rock performansı büyük alkış aldı. Performansın sonunda Feridun Düzağaç spor dünyasının bu denli kıymetli insanlarıyla birlikte olmanın çok değerli olduğunu dile getirdi. Kubat ile birlikte sahne alan Emre Belözoğlu ise 'Telli Turnam' adlı şarkıyı seslendirdi.

Amerika’a tedavi görmesi nedeniyle geceye katılamayan TOÇEV Başkanı Ebru Uygun’u temsilen oğulları Axel ve Ansel Yarcan etkinliğe katıldı. Kardeşler Hakan Bilgin ile sahneye çıktı. Ebru Uygun, yayınlanan mesajında beş çocukla başladıklarını ancak yapılan desteklerle 5 milyon çocuğa ulaştıklarını belirtirken ‘Bu gece sizlerin sayesinde bir kez daha inandım ki, yürekten inandığımız hayallerimizin peşinden mutlaka gidilmesi gerekiyor.’ sözleriyle duygularını belirtti.

Konsere aralarında Aslı Şen, Revna Demirören, Emek Saran, Zeynep Ilıcalı, Ebru Seyyar, Emel Yıldırım, Seval Ermiş, Timur Erk, İsmet Alpagut, Yıldırım Mayruk, Sibel Vatandost, Işıl Rençber ve Türkan Sabancı gibi ünlü isimler de katıldı.

TOÇEV Gecesi Metin Özülkü TİM Maslak Show Center Selçuk Yöntem Candan Erçetin Kerem Tunçeri Nükhet Duru Abdullah Avcı Feridun Düzağaç Cüneyt Çakır Kubat Emre Belözoğlu Son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500