Yılın Adamları Belli Oldu

Sanat camiası ve sanatseverler tarafından büyük bir merakla beklenen GQ Men of the Year Ödül Töreni nihayet gerçekleşti.

Yılın Adamları Belli Oldu
Yılın Adamları Belli Oldu Nilay Işık
Bu içerik 3330 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sanat camiası ve sanatseverler tarafından bir süredir büyük bir heyecanla beklenen GQ Men of the Year Ödül Töreni nihayet gerçekleşti.

Yılın adamları ve yılın kadını ödüllerinin sahiplerini bulduğu geceye 'Yılın Konuşulan Adamı' seçilen Barış Arduç'un konuşması damgasını vurdu. Oldukça kısa bir konuşma yapmayı tercih eden Arduç, her sene içinde 'barış' olan şeylerin konuşulması temennisinde bulundu.

Simge Fıstıkoğlu ile Cem Yılmaz'ın sunuculuğunu üstlendiği gecede 'En İyi Aktör' seçilen Kıvanç Tatlıtuğ'un ödülünü Yılmaz Erdoğan verirken; 'En Sevilen Televizyon Karakteri' ise 'O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturan Gökhan Özoğuz seçildi.

'Yılın Uluslararası Starı' seçilen Mert Alaş'ın, New York'ta çalışmakta olduğu için çektiği bir video aracılığıyla katılım gösterebildiği gecede ödülünü yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy teslim aldı.

'En Başarılı Sporcu' ödülüne Wesley Sneijder layık görülürken; 'Yılın Sıra Dışı Başarısı' olarak 'Oyunda Kal Projesi' ile İbrahim Kutluay ödül aldı.

'Anne' dizisinde sergilediği performansıyla büyük beğeni toplayan Cansu Dere ise 'Yılın Kadını' ödülünü Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen elinden teslim aldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Akalın Asrın Hatasını Yaptı
 
GQ Men Of The Year GQ Men Of The Year Ödülleri GQ Men Of The Year Ödül Töreni Yılın Konuşulan Adamı Barış Arduç Kıvanç Tatlıtuğ Çağatay Ulusoy Cansu Dere Yılın Kadını Mert Alaş Gökhan Özoğuz Cem Yılmaz Yılmaz Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500