Yılın En Sıra Dışı Filmi Vizyonda!

Tamer Karadağlı ile 5 sene evli kaldığı eski eşi Arzu Balkan'ın başrollerini paylaştığı 'Pamuk Prens' isimli film vizyona girdi.

Yılın En Sıra Dışı Filmi Vizyonda!
Yılın En Sıra Dışı Filmi Vizyonda! Nilay Işık
Bu içerik 3701 kez okundu.

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile 5 sene evli kaldığı eski eşi Arzu Balkan'ın başrollerini paylaştıkları 'Pamuk Prens' isimli film nihayet vizyona girdi.

Yılın en sıra dışı filmi olmaya aday olduğu iddia edilen 'Pamuk Prens'in galası geçtiğimiz akşam gerçekleşti.

Filmin oyuncu kadrosunun ve set ekibinin tamamının katılım gösterdiği gecede film ekibi tarafından basın mensuplarının soruları yanıtladı.

Geceye eski eşi Balkan ve kızı Zeyno ile katılan Karadağlı; hem çok keyifli hem de çok komik bir film çektiklerini ve filmde kendisini karısına affettirmeye çalışan bir adamı canlandırdığını söyledi.

Teklif ilk geldiğinde Karadağlı'nın bazı kuşkularının bulunduğunu açıklayan Arzu Balkan, Türkiye'de daha önce böyle bir şey yapılmadığı için durumu riskli bulduklarını fakat yapılması gerektiğini düşünerek eski eşini ikna ettiğini ifade etti.

tamer karadağlı eşi tamer karadağlı kızı tamer karadağlı tamer karadağlı arzu balkan tamer karadağlı kızı zeyno tamer karadağlı eski eşi tamer karadağlı eski karısı tamer karadağlı pamuk prens arzu balkan pamuk prens
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500