Yılın Skandalında Son Gelişme

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, şarkıcı ile yollarını ayırdıklarını söyledi. Fakat Yağcı’nın paylaşımına hem destek hem de eleştiri geldi.

Yılın Skandalında Son Gelişme
Yılın Skandalında Son Gelişme Meltem Yuksel
Bu içerik 944 kez okundu.

Mustafa Ceceli’nin ayrıldığı eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar'ın ilişki yaşadıkları iddialarının ardından İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı, sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar'la bağlarını kopardığını açıklarken Gedik'in avukatı ise yaptığı yazılı açıklamayla 'hukuki hakkımızı kullanacağız' dedi.

Yağcı’nın; “Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla...” açıklamasına destek yorumlarının yanı sıra pek çok da eleştiri geldi.

Haberin patlamasının ardından Sinem Gedik de harekete geçti. Gedik haberlerin önüne geçebilmek için hukuki yollara başvurup avukatı Eda Salman Bayraktar vasıtasıyla;

 "Müvekkilime karşı intikam saikiyle açılmış bu haksız davaya cevap hakkımızı en etkin şekilde kullanacağımızı bildirir; yargılama neticesinde gerçeklerin ortaya çıkacağına olan inancımızı kamuoyuyla saygı ile paylaşırız” ifadelerini kullanıp yayın yasağı getirildiğini duyurdu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuba Ünsal Yeni Aşka Yelken Açtı

 

Mustafa Ceceli İntizar Polat Yağcı Sinem Gedik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500