“Yılmaz Vural Benim Babam Gibidir”

Geçtiğimiz hafta bir ödül töreninde karşılaştığı Yılmaz Vural’la çekildikleri fotoğrafı da Instagram hesabından paylaşan Cansu Taşkın, haklarında çıkan haberlerle ilgili açıklamada bulundu.

“Yılmaz Vural Benim Babam Gibidir”
“Yılmaz Vural Benim Babam Gibidir” Meltem Yuksel
Bu içerik 1464 kez okundu.

Manken Cansu Taşkın geçtiğimiz hafta bir ödül töreninde karşılaştığı Yılmaz Vural’ın yanına gidip ayaküstü sohbet etmiş ve birlikte çekildikleri fotoğrafı da Instagram hesabında paylaşmıştı.

Cansu Taşkın'ın paylaştığı bu poza sosyal medyada “Yılmaz Vural elini kolunu nereye koyacağını bilememiş” yorumları yapılmış hatta Taşkın’ı telefonla arayıp fırça attığını söylenmişti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan teknik adam; “Cansu kardeşime ‘Bu yaptığın olacak iş değil. Niye o fotoğrafı basına verdin? Hiç hoş olmadı” diye çıkıştım. ‘Herkes gibi yayımladım’ karşılığını vermişti.

Yılmaz Vural'dan sonra Cansu Taşkın da konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Taşkın "Yılmaz Vural benim babam gibidir. Eşini de çok severim. Haberi farklı yerlere kimse çekmesin. Yılmaz abim nasıl "Cansu bizim çocuğumuz" gibi diyorsa o da benim babam gibidir... Ayrıca o fotoğrafı da silmedim. Hala Instagram hesabımda duruyor." dedi.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Didem Bizi Kandırmış

Yılmaz Vural Cansu Taşkın Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500