Yoğun Bakıma Alınma Sebebi Bira Diyeti mi?

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle özel bir hastanede tedavi altında bulunan İrem Derici'nin yoğun bakıma alındığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Yoğun Bakıma Alınma Sebebi Bira Diyeti mi?
Yoğun Bakıma Alınma Sebebi Bira Diyeti mi? Ecem Şenol
Bu içerik 1899 kez okundu.

18 Eylül Pazartesi günü Acıbadem'de bulunan bir hastanenin yoğun bakım ünitesine transfer edilen ünlü şarkıcının, sağlık durumuyla ilgili, tedavi gördüğü hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran açıklama yaptı.

İrem Derici’nin gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alındığını ifade eden doktor, tedavinin sürdüğünü aktardı.

Vereceği 3 konserini iptal eden şarkıcının enfeksiyon tedavisi gördüğü öğrenildi. Böbrek ve bağırsaklarında tespit edilen enfeksiyon için yoğun ilaç tedavisi uygulanan İrem Derici’nin son dönemde verdiği kilolar çok konuşuluyordu.

Yaşadığı rahatsızlık üzerine konserini iptal eden İrem Derici, sosyal medya aracılığı ile Ankara Polatlı konserinin besin zehirlenmesine dayalı böbrek iltihaplanması sonucu doktor raporu ile zorunlu olarak iptal edildiğini duyurmuş ve 2 gündür ağrı çektiğini ifade etmişti.

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü köşesinde İrem Derici'nin nasıl zayıfladığı ele aldığını bir yazı yazdı. Semercioğlu Derici’nin dönemde yediği içtiği hiçbir şey olmadığını ve sadece günde bir-iki şişe bira içtiğini ifade etti. Sonunda vücudunun iflas ettiğini duyuran Semercioğlu, Derici’nin arpa suyuyla hayatın geçmeyeceğini öğrenmiş olduğunu umduğunu kaydetti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şeyma Sonunda Muradına Erdi

 

 

İrem Derici Hastane Yoğun Bakım Diyet Zayıflama Sağlık Açıklama Sosyal Medya Doktor Sağlık Durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500