'Yüksek Sosyete'nin Reyting Yükselişi

Yayımlandığı Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşan 'Yüksek Sosyete' dizisinin oyuncu kadrosu, dizinin elde ettiği başarıyı birlikte kutladı.

'Yüksek Sosyete'nin Reyting Yükselişi
'Yüksek Sosyete'nin Reyting Yükselişi Nilay Işık
Bu içerik 2566 kez okundu.

Seyircisiyle buluştuğu Star TV ekranlarında beklediği reytingi elde eden 'Yüksek Sosyete' dizisinin oyuncu kadrosu, dizinin elde ettiği başarıyı hep birlikte kutladı.

Geçtiğimiz gece Ortaköy'de bulunan bir mekanda buluşan ve bu güzel haberi kutlayan ekip, objektiflere yakalandı.

Dizinin başrol oyuncusu olan Engin Öztürk, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Zor bir zamanda güzel bir çizgi yakaladıklarını belirten oyuncu, bu başarıyı hep birlikte kutladıklarını söyledi.

Ayrıldığı sevgilisi İdil Fırat'la yeniden bir araya geldiği iddia edilen Öztürk, bu konu hakkında kendisine yöneltilen soruları ise cevapsız bıraktı.

Bir başka başrol oyuncusu olan Hazar Ergüçlü de magazincilerin soruları yanıtlamayı tercih etmedi ve direkt olarak kendisini bekleyen araca binip mekandan ayrıldı.

Geceye kendisi gibi oyuncu olan eşi Hatice Şendil'le birlikte katılım gösteren yapımcı Burak Sağyaşar ise harika bir ekiple çalıştığını ve bunun için ortaya çok güzel bir proje çıktığını açıkladı.

yüksek sosyete yüksek sosyete oyuncuları yüksek sosyete yapımcısı burak sağyaşar hatice şendil burak sağyaşar eşi hazar ergüçlü engin öztürk hazar ergüçlü instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500