Yunan Güzelle Dudak Dudağa

Bir dönemin ünlü mankenlerinden ve aynı zamanda oyunculuk yapan Burak Hakkı, gönlü Yunanlı bir güzele kaptırdı.

Yunan Güzelle Dudak Dudağa
Yunan Güzelle Dudak Dudağa Meltem Yuksel
Bu içerik 3123 kez okundu.

Eski eşi Sema Şimşek’ten boşandıktan sonra boşanmaya bir daha evlenmeyi düşünmeyeceğini ifade eden Burak Hakkı, gönlünü Yunanlı güzel Hara Pappa’ya kaptırdı. İkili en kısa zamanda nikah masasına oturmayı planlıyor.

Şimdilerde Diriliş Ertuğrul dizisinde Sultan Alaaddin karakteriyle gördüğümüz oyuncu 1 yıllık evliliğini 2012 senesinde bitirmiş ve bir daha evlenirse eski eşi Sema Şimşek’le evleneceğini söyleyen Hakkı’nın Rüzgar adında da bir oğlu bulunuyor.

Geçtiğimiz 4 yıl içinde DJ Lia Papadakis ve sunucu Konstantina Spyropoulou olmak üzere 2 ayrı Yunan güzelle aşk yaşayan Burak Hakkı, Mart ayından beri Pappa ile mutlu bir birliktelik yaşıyorAşkı Yunan güzelde bulan ünlü oyuncu geçtiğimiz gün sevgilisine evlenme teklif etti. Hara Pappa'dan 'Evet cevabını alan ünlü oyuncu, 2 aylık aşkına 50 bin lira değerinde tektaş yüzüğü takıp evlilik yolunda ilk adımını attı.

Yunan model Hara Pappa ile düğün hazırlıklarına başlayan Burak Hakkı, düğünü yaz sonunda Yunanistan'da yapmayı düşünüyor.  Hakkı ile Yunan sevgilisinin düğününe boşandıktan sonra dostluklarının devam ettiği eski eşi Sema Şimşek’in de davetli olacağı öğrenildi.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Cumhuriyet Çocukları Atatürk’ün Çocukları"

Burak Hakkı Sema Şimşek Yunanistan Düğün Diriliş Ertuğrul Dizi Oyuncu Manken
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500