Yusuf Güney Ateş Püskürdü

Seda Sayan'ın programına konuk olan şarkıcı Yusuf Güney program boyunca birçok saygısızlığa göz yumduğunu belirterek, Instagram hesabından Sayan ve ekibine ağır sözler söyledi.

Yusuf Güney Ateş Püskürdü
Yusuf Güney Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 905 kez okundu.

Seda Sayan'ın programına konuk olan Yusuf Güney, adının yanlış yazılmasının ardından program boyunca konuşturulmadığını söyleyip, Instagram hesabından hem Seda Sayan’ı hem de program yönetimini ağır sözlerle eleştirdi.

Sosyal medya hesabından adının yanlış yazıldığı videodan bir fotoğraf paylaşan Güney, Sayan ve ekibine şu sözlerle seslendi;  "Şimdi bu yazacaklarımı iyi okuyun Seda Sayan ve televizyonculuktan programcılıktan anlamayan akılsız ekibi. Ben dünyanın en samimi duygularıyla canımı tehlikeye atıp kelle koltukta 8 günde 16 konser verirken asker kardeşlerime sizler yapmacık sahte dünyalarınızda kim kimle nerede yakalanmış kimle basılmış kim kimi aldatmış yok hapse girmiş yok mağdurmuş yok 30 bine çantalar 100 bine pırlantalar kafasında gününüzü gün ettiniz.

Herkes kendine bu hayatta zerre lafım yok moral konserlerinden donduğum günden itibaren kafamın etini yiyip programınıza gelmem için 3 hafta dil döktüğünüzde ben naçizane yaptığım işin basında yeri yoktur. Kardeşlerime moral oldum geldim burada kapanmıştır reklam etmeye gerek yoktur dediğimde asla Yusuf Bey sadece size özel bir program olacak asla magazin saçma sapan haber olmayacak. Tek konuk siz olacaksınız dediğinizde sırf moral konserlerinde çektiğim videoları paylaşınca kardeşlerimizin aileleri izlesin diye o gereksiz programınıza konuk olarak geldim.

Sayıyorum iyi okuyun birinci ayıbınız içerde kuliste 1 saat sizin saçmalıklarınızın bitmesini bekledim magazin haberlerinizde konuşup tartıştığınız ikinci ayıbınız sözüm ona asla gelen konuğunuza lafım değildir ikinci konuğu getirttiniz ona da bir şey demedim sustum sabrettim 3’üncü ayıbınız gelen konuğunuzu yani yanımdaki beyefendiyi 1 saatlik bulunduğum programda 45 dakikasında ona yer verdiniz bana tek kelime ettirmediniz.

Oradaki bulunan halkımız ve asker kardeşlerimle yaşadığım anıları mutluluğu anlatmaya , yine birey demedim sustum kalk şarkı oku dediniz onca şehitlerimiz varken ki hassas bir durum söylemim bize yakışmaz dememe rağmen birey olmaz show söyle dediniz yine kırmadım kalktım söyledim. Şarkımın yarısında alay eder gibi reklama girdiniz bana ve sanatıma dinleyicilerime en büyük ayıbı ettiniz buna da sustum bir şey demedim benim için zaten bittiniz.

Sahte dünyanızda yapmacık yalan dünyanızda yerimin olmadığını anlayıp yürüyüp gittim ama artık yeter bu kadar terbiyesizliğe susmam bu nasıl bir aptalca harekettir söyler misiniz tek kelimeyle yazıklar olsun sizin gibi insanlara yazıklar olsun.”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

 

Seda Sayan Yusuf Güney Instagram Asker Konser Şarkı Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500