'Yuva Yıkan Kadın Gibi Oldum'

Murat Boz'la birlikte yaptığı kaçamak gecesinden sonra adeta istenmeyen adam ilan edilen Eser Yenenler sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve o geceyi anlattı.

'Yuva Yıkan Kadın Gibi Oldum'
'Yuva Yıkan Kadın Gibi Oldum' Ecem Şenol
Bu içerik 1579 kez okundu.

Geride bıraktığımız hafta sonuna damga vuran Murat Boz, Eser Yenenler ve Candan kardeşlerin adının geçtiği çapkınlık gecesine dair taraflar, gecenin sadece dostlarla geçirilen keyifli saatlerden ibaret olduğunu söyleseler de ne sevenlerine ne de konunun muhataplarına kendilerini inandıramadı.

Olayın ortaya çıkmasının ardından geceyi organize ettiği iddia edilen Eser Yenenler gerek kendi hayranları ve gerekse Murat Boz’un takipçileri tarafından istenmeyen adam ilan edilirken, şimdiye kadar konuyla ilgili bir açıklama yapmayan Yenenler, olaylı geceyle ilgili ilk kez konuştu

Bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi olduğunu dile getiren Yenenler, o gece kimsenin kimseyi aldatmadığını ve söylendiği gibi 5 değil, 15 kişi oldul-klarını belirtti. Bir de yuva yıkacak olsa, en yakınındakilerden başlayacağını dile getiren Eser Yenenler, İbrahim Büyükak'ın evlenmek üzere ve Oğuzhan Koç'un da ilişkisinde 2. yılı devirdiği örneklerini vererek, villanın da kiralık olduğu notunu düştü.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Alişan’dan Aşk Paylaşımı

Murat Boz Eser Yenenler Nihal Candan Bahar Candan Çapkınlık Gecesi Sosyal Medya Paylaşım Instagram Açıklama Aslı Enver
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500