Zehir Zemberek Sözler

Zuhal Topal'a 10 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verilen Zekeriya Atak, ünlü sunucuyu topa tutup; "Zuhal Topal’ı Allah’a havale ediyorum. Manevi olarak çökmüş kendisi" ifadelerini kullandı.

Zehir Zemberek Sözler
Zehir Zemberek Sözler Meltem Yuksel
Bu içerik 891 kez okundu.

2017 yılında Zuhal Topal’ın izdivaç programına dondurma ustası damat adayı Zekeriya Atak katılmış ve Solmaz’a talip olmuştu. Zekeriya Atak’ın “şehitler var siz burada dans ediyorsunuz” sözleri stüdyoda gergin anlar yaşanmasına neden olunca, Atak stüdyoyu terk etmişti.

 Zuhal Topal yaşanan olayın ardından damat adayı Zekeriya Atak’tan şikayetçi olmuştu ve davanın geçtiğimiz günlerde sonuçlandığı ortaya çıktı. 10 bin lira Zuhal Topal’a manevi tazminat ödemesine karar verilen Zekeriya Atak Söylemezsem Olmaz canlı yayınında ateş püskürdü. İşsiz kaldığını ve parayı ödeyemeyecek durumda olduğunu söyleyen Atak, “Programa katıldım, şehitlerimiz oluyordu ben de eleştiri de bulundum.

Akabinde de bana dava açıldı. Zuhal Topal’ın eşi Koray Saygıner araya girdi ve 1000 liralık RTÜK cezası aldığını söyledi. Açıklama yaptık ancak itiraz ettiler ondan sonra Zuhal Topal bana düşman oldu. Zuhal Topal’ı Allah’a havale ediyorum. Manevi olarak çökmüş kendisi. Seda Sayan destek oluyor diye de haber yaptılar, kimse destek falan olmadı. Pişman değilim Zuhal Topal’a söylediklerimden dolayı, programı eleştiriyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sürpriz Yakınlaşma

Zuhal Topal Zuhal Topal'la Tazminat Evlilik Evlilik Porgramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500