“Zehirlenmesen Bari”

Geçtiğimiz hafta ABD’den Türkiye’ye dönen genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı kahvaltı tabağını görenler şaşırdı. Açık büfeden kendine karışık bir tabak hazırlayan Aleyna’nın tabağında yok yoktu.

“Zehirlenmesen Bari”
“Zehirlenmesen Bari” Meltem Yuksel
Bu içerik 834 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta ABD’den Türkiye’ye dönen genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı kahvaltı tabağını görenler şaşırdı.

Geçtiğimiz günlerde ABD’den Türkiye’ye dönen Aleyna Tilki’nin iştahı bir hayli açılmışa benziyor. Geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla İstanbul’daki bir mekanda kahvaltı yapan genç popçu, paylaştığı mönüyle ağızları açıkta bıraktı. Açık büfeden kendine karışık bir tabak hazırlayan Aleyna’nın tabağında yok yoktu.

Ünlü şarkıcının paylaştığı kahvaltı tabağındaki midye, suşi, karides, havyar, patlıcanlı ezme, fasulye, lahana salatası, rokfor peyniri, salatalık ve çileği görenler gözlerine inanamadı.

Kahvaltı için oldukça farklı lezzetleri tercih eden Aleyna Tilki, ardından da bol kremalı bir tatlı olan ‘donut’ yedi. Tilki’nin bu ziyafeti ise “Zehirlenmese bari” dedirtti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Banu Ilıcalı’ya En ‘Baba’ Hediye

 

Aleyna Tilki Kahvaltı O Sen Olsan Bari Sosyal Medya ABD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500