Zerrin Özer’den Evlilik Müjdesi

Özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Zerrin Özer, uzun zamandır birisiyle görüştüğünü ve yakında nikah masasına oturacağını söyledi.

Zerrin Özer’den Evlilik Müjdesi
Zerrin Özer’den Evlilik Müjdesi Meltem Yuksel
Bu içerik 1200 kez okundu.

Şarkıcı Zerrin Özer, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına özel açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır birisiyle görüştüğünü söyleyen 61 yaşındaki Özer, yakında nikah masasına oturacağını söyledi.

İşte Zerrin Özer’in açıklamalarından satır başları;

Hayat sımsıkı sarıldım. Bir dönem hayatı boş vermişlik vardı, sıkıntılarım vardı. Ama bir şekilde insan yaşadıklarını analiz ediyor ve doğru olana karar veriyor. Artık her şeye olduğu gibi bakıyorum. Bir süre kendimi soyutladım. Ben hayatımda kimseyi üzmemeye çalıştım ama insanlar beni çok fazla yordu. Benim için ‘çok iyi sanatçı’ değil de ‘çok iyi insandı’ desinler bu yeter.

İlk kez açıklıyorum bunu. Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım. Uzun zamandır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarıda. İki seneye yaklaşıyor ilişkimizin başlayalı.  Sevgilim bizim camiadan değil. Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi. Kalbimin ve yolumun yoldaşı diyebilirim. Aşığım kendisine. Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mahkeme Can Yaman'ı Affetmedi

 

 

 

Zerrin Özer Nikah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500