Zerrin Özer’den Tartışma Yaratacak Açıklamalar

Yeni single çalışması ‘Beni Tanıma’ ile dikkatleri üzerine çeken Türk Pop Müziği'nin usta isimlerinden Zerrin Özer, tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Özer, Türk erkeklerinin yarısının biseksüel olduğunu, kız çocuklarının ise evlenirken bakire olmaları gerektiğini söyledi.

Zerrin Özer’den Tartışma Yaratacak Açıklamalar
Zerrin Özer’den Tartışma Yaratacak Açıklamalar Meltem Yuksel
Bu içerik 770 kez okundu.

Türk pop müziğinin usta isimlerinden Zerrin Özer, yeni röportajında tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Verdiği 26 kilo ve yeni single ‘Beni Tanıma’ ile müzik piyasasına geri dönüş yapan Özer, Türk erkeklerinin yarısının biseksüel olduğunu, kız çocuklarının ise evlenirken bakire olmaları gerektiğini söyledi.

Omuriliğinden iki kere yanlış ameliyat olduğunu ve oldukça zor geçen günlerden sonra şimdi çok iyi olduğunu söyleyen Özer, “Kilo benim bitmeyen kompleksim, bunu itiraf ediyorum. Benim felsefeme göre insan iyi şarkı okuyorsa her türlü dinlenir. Ben bunun kanıtıyım. Ama albüm yapmak için görüştüğüm ilk kişi beni görünce, “Seni gören televizyonu kapatır. Kilo vermek zorundasın” dedi.

Türk erkeklerinin kendisine kızacağını ifade eden sanatçı, “Türk erkeklerin yüzde 50’si biseksüel. Kızacaklar biliyorum ama gerçekleri söylüyorum. Bana hayat bunu gösterdi. Örf ve adetler o kadar baskın ki erkekler bunu itiraf edemiyorlar. Kim söyleyebilmiş ki Türkiye’de ‘Ben gay’im’ diye!

Tecavüz gibi ağır bir travma yaşadım. Bu yüzden bekaret içimde kalan bir ukde oldu. Belki tecavüze uğramasaydım bekarete böyle bir anlam yüklemeyecektim. Kız çocuğunuz olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını isterdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık" dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ayrılık Yok Ama...

 

Beni Tanıma Zerrin Özer Röportaj Kız Tecavüz Türkiye Erkek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500