Zerrin Özer'e Karar Değiştirten Telefon

16 Haziran'da Murat Akıncı ile nikah masasına oturan Zerrin Özer, düğünden 36 saat sonra dolandırıcılıkla suçlanan eşinden boşanma kararı aldığını duyurmuştu. Dün ise 'Eşime güveniyorum, yanındayım. Boşanmıyorum' açıklamasını yaptı. Murat Akıncı'nın öz babası bugün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programını telefonla aradı. Baba Akıncı'nın "Murat'ın Zerrin Hanım'ın evine girmesi, onu bitirmesi demektir" sözlerinin ardından programa bağlanan Özer 'Artık bitmiştir' dedi.

Zerrin Özer'e Karar Değiştirten Telefon
Zerrin Özer'e Karar Değiştirten Telefon Meltem Yuksel
Bu içerik 728 kez okundu.

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisi Murat Akıncı ile nikâh masasına oturup oturmaz iddialar havada uçuşmaya başladı. Akıncı’nın dolandırıcı olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kadınları ve erkekleri kandırıp dolandıran Akıncı’nın babası şoke eden sözler söyledi.

Akıncı’nın babası bugün yaptığı açıklamada “Ben 2005 yılında annesi Sevilay Hanım bana telefon açtı. “Bu çocuk evlenmek istiyor, babalık vazifesi yap evlendir” dedi. Ben de yardımcı oldum ve evlendirdim. Fakat evlendirdikten sonra da evlendiği kızın bütün altınlarını çalıp götürmüşler. Bizim aile şerefimizi iki paralık etti. Yalancılık bunda, kadınları kandırma, kendisine aşık etme bunda, zengin kadın avcılığı bunda, iş adamları dolandırmak bunda. Zaten dolandırdığı insanların paralarını da Zerrin Hanım’a yediriyor. Çıbanın başı, şeytanın kendisi de annesi Sevilay Hanım. Zaten ben onu evlatlıktan reddettim.

Benim evimdeki altınlarımı aldı, çocuklarımın, benim ve eşimin telefonlarını çaldı. Dün de annesi aradı “Bu senin oğlun, televizyona çıkma, rezil etme” dedi. Ben de dedim “Hayırdır neden çekiniyorsunuz?” cevap veremedi. Murat asker kaçağı, gitmiş benim evimi adresi olarak göstermiş. Jandarmalar haciz işlemleri için geldiler. Ayrıca Sevilay Hanım Marmara Üniversitesi’nde akademisyen falan değil. Bir akademisyenin sekreterliğini yapıyordu sadece. Özer’in menajeri Murat’ı neden koruyor anlamıyorum. Zerrin Özer bu adamı neden evinde hala tutuyor anlamıyorum. Oğlum ve annesi bir numaralı dolandırıcıdır. Annesi ve oğlum o kadar kötüler ki DNA testi istemeyi düşünüyorum, o benim çocuğum olamaz” diyerek herkesi şoke etti.

Yaşanan bu olayın ardından canlı yayına bağlanan Zerrin Özer; Konuşmakta zorlanan Zerrin Özer ise şunları söyledi: "Boşanmaktan vazgeçmiştim ama babasını dinleyince artık kararım kesin...Ben hayatım boyuncu hep kendim görmeyi isterim. Rahatsızlığım dolayı söylenenlere dinleyemedim. Bu konuşmalardan sonra bitmiştir. Ben cevabımı aldım... Büyük bir şok içerisindeyim. Üzgünüm demiyorum, çok sinirliyim. Aldatılmak korkunç bir şey... Ben hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. 1.5-2 sene önce tanıştım, benden bir şey istemedi... Öyle olsa birlikte olmazdık.. İyi olmak başka, aptal olmak başka.. Her kadın hata yapabilir... Çok iyi niyetli bir insan olabilirim ama aptal değilim... İnsanın geçmişinde kötü şeyler olabilir ama babası ne diyorsa o... Bana "babam öldü" demişti. Bana yakışan şeyler değil....Sağlık durumum iyi değil" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Evlilik Tarihi Belli Oldu

 

 

 

 

 

 

 

Zerrin Özer Murat Akıncı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500